Otevřená dílna každý čtvrtek

Absolvovali jste některý z našich kurzů a umíte už sami tisknout? Zarezervujte si hodiny v otevřené dílně na svoji tvorbu! Každý čtvrtek v čase mezi 10 a 19.00 jsme tu pro vás! Pište do mailu.

Budeme vám účtovat 150 Kč/hod, minimum jsou tři hodiny, které je potřeba zaplatit předem. Pokud se zdržíte déle, doplatíte nám částku na místě. Nezapomeňte si přečíst i podmínky pro využití v popisku níže.

 

 

Varianta:
450 Kč 600 Kč 750 Kč 900 Kč 1 050 Kč 1 200 Kč od 450 Kč
Dostupnost: Máme místo Máme místo Máme místo Máme místo Máme místo Máme místo Zvolte variantu
Otevřená dílna každý čtvrtek

Detailní popis produktu

Podmínky pro využití otevřené dílny

  • Dílnu můžete využít, pokud jste u nás absolvovali víkendový kurz. Je to nutná podmínka i pokud už máte nějaké to tisknutí za sebou. Potřebujeme vás seznámit s fungováním dílny, chemikáliemi a práci s nimi. Na to je určen právě víkendový kurz, kdy si můžete také tisknout vlastní projekty s pomocí lektora
  • Do dílny je nutné se přihlásit zakoupením 3 hodin v dílně. Pokud na místě zjistíte, že potřebujete víc hodin, doplatíte je na místě.
  • Do poznámky nebo do emailu uveďte kdy chcete dojít a kolik toho chcete tisknou. Tak budu vědět, kolik sít a jaké vám připravit.
  • Hodiny v dílně se vám počítají od předem domluveného času.
  • Součástí ceny dílny jsou barvy v přiměřeném množství, natažené síta a zapůjčení všeho potřebného pro vaši práci i pro úklid.
  • Můžete si sebou vzít jednoho pomocníka staršího 15 let. Dílna má omezenou kapacitu, proto musíme omezit počet pomocníků. Pokud jich chcete přivést více, dejte nám to vědět dopředu a dílnu vám zarezervujeme jenom pro vás. Na ceně se domluvíme.
  • Vstupem do dílny souhlasíte s podmínkami bezpečnosti práce, které najdete zde
  • Počítejte, že součástí práce v dílně je i úklid - umytí a odvrstvení sít od emulze, odduchování a odmaštění

 

Jak to bude probíhat?

Podobně jako když už na kurze vše umíte a zvládnete pracovat samostatně.

 

Síto vám natáhnu dopředu - napište mi kolik toho chcete tisknout a na jaký materiál. Budete mít větší jistotu, že bude připravené správné síto.

Motiv si sami vysvítíte a vymyjete a vytisknete.

Během schnutí barvy a zažehlování máte čas na úklid. Je potřeba počítat, že součástí práce v dílně je i odvrstvení síta, odduchování a odmaštění.

Vše si můžete v dílně i zažehlit.

 

 logo_brno_cervene_bez_pozadi-web   Otevřenou dílnu finančně podporuje statutární město Brno